Skip to main content

Mida Foodchicks rendib?

Jäätisemasin

70 €

Pehmejäätise masin on tõeline peohitt! Olgu suured või väikesed külalised, pehmejäätis võidab alati kõigi südamed. Masin sobib sünnipäevadele, pulma, mängutuppa, miks mitte ka kontori- või aiapeole.

Meie rendipaketis (70 €) sisaldub masina rent, jäätisesegu, 40 vahvlikoonust või papptopsi ja transport. Toome masina teile ise kohale ja viime ära. Rendiperioodi osas oleme paindlikud ja arvestame alati kliendi soovidega. Soovi korral on võimalik lisatasu eest võtta juurde kastmed ja kaunistused või suurendada jäätise kogust.

Blender

30 €

Otsi välja parimad smuutiretseptid või loo need ise – Blendtec Professional 800 on ideaalne abimees pakkumaks külalistele tervislikke maiseelamusi. Kiire, võimas, lihtne ja eelprogrammeeritud tsüklitega blender on kõige vaiksem ja võimekam, mis segab valmis ideaalse tekstuuriga smuuti, jääjoogi või kokteili.

Meie rendipaketis (30 €/ööpäev) sisaldub blenderi rent ja transport.

Kohvimasin

30 €

Oled mõelnud, et sooviksid oma külalisi üllatada hea kohvijoogi valikuga? Kliendipäev, aiapidu või sünnipäev – hea kohv on alati täpiks i-l.

Pakume rendiks puutetundliku ekraaniga JURA Z8 kohvimasinat, mida on lihtne kasutada ja mis pakub vaid nupulevajutusega 21 joogivalikut. See kõrgklassi kohvimasin on väljapaistev oma muljetavaldava jookide valikuga: rikkaliku aroomiga klassikalised kohvijoogid ja stiilsed siidise piimavahuga piimajoogid. Meie rendipaketis (30 €/ööpäev) sisaldub kohvimasina rent ja transport.

Jäätise tellimine on lihtne 😉